• permak@permakmakina.com

Hakkımızda

1979 yılında kurulan Permak Makina Ltd. kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak plastik sanayi sektörü için Plastik Enjeksiyon Makinası ve Taban Enjeksiyon Makinası imalatı   ,kullanıcı eğitimi ve servis hizmetlerini tecrübeli kadrosuyla değerli müşterilerimize sağlamaya çalışmaktadır.

Permak Makina plastik enjeksiyon makinaları, Taban Enjeksiyon TPU, PVC,TP Makinaları  Permak makina üretim tecrübesi,deneyimli kadrosu, profesyonel yaklaşımı ve her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden taban sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.Fabrikamızda dinamik kadromuz ve makina parkurumuzla imalatçılığın en iyi eserlerini titiz bir şekilde sunmaya çalışıp çözüm ortağınız olma yolunda ilerlemektedir.

Satış öncesi ve sonrası hizmet birimlerini bünyesinde barındıran Permak Makine ileri teknoloji, Bilgi birikimi ve Tecrübesiyle Yüksek nitelikli ürünlerin siz değerli müşterilerimize ulaşmasını garanti ediyor.

PERMAK ENJEKSİYON MAKİNALARININ DİĞER EMSAL ENJEKSİYON MAKİNALARINA GÖRE FARKLI UYGULAMALARI

KİLİTLEME MAKASLARIDA BU SİSTEM ÜZERİNE BAĞLANARAK SİSTEMİN KİLİTLENMESİ PLAKANIN, MERKEZİNDEN SIKARAK DİĞER SİSTEMLERE GÖRE DAHA FAZLA DAYANMA GÜCÜNE ULAŞMASADIR.

 

Permak makina üretim tecrübesi,deneyimli kadrosu, profesyonel yaklaşımı ve her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek kalitesinden ve prensiblerinden ödün vermeden sanayi sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.Fabrikamızda dinamik kadromuz ve makina parkurumuzla imalatçılığın en iyi eserlerini titiz bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Permak Makina, “kalite odaklı” üretim prensibini “müşteri odaklı” satış ile devam ettiren ve “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren öncü  bir firmadır.

 

Satış sonrası destek

Permak Makina olarak hizmet anlayışı ile satış sonrası destek konusunda da müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda satış sonrası destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Permak Makina, satış sonrasında yetkin teknik kadrosu ile Kurulum, Bakım & Teknik Servis ve Teknik Eğitim hizmeti sağlayarak müşteri taleplerine hızlı, güvenilir, doğru çözümler sunar.

 

Satış öncesi destek

Permak Makina  hizmet anlayışı ile, satış öncesi destek konusunda müşterilerine ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözüm sunmaktadır. Taban sektöründe gelişen ve değişen koşullar doğrultusunda ürün ve hizmet anlamında destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Satış öncesi destek veren Permak Makina için en önemli odak noktası, müşteri taleplerini doğru anlamak, doğru makine tercihini ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

Bizim için kalite bitiş çizgisi olmayan bir yarıştır.

 

 

 

 

Paylaş :